WYŚLEDŹ ŚLEDZIA – GRA MIEJSKA

49. FESTIWAL FAMA
Świnoujście, 15–25 VIII 2019

© KAJA I PIOTR DEPTA-KLEŚTA @posterandsons

WYŚLEDŹ ŚLEDZIA – GRA MIEJSKA

Już jutro, w niedzielę, zapraszamy do udziału w grze terenowej „ŚLEDŹ SZTUKA” przygotowanej specjalnie na Famę przez Aleksandrę Borelowską z MDK Świnoujście. To świetna okazja do spaceru po mieście oraz wykazania się talentami detektywistycznymi i fotograficznymi. Załóżcie wygodne buty, zabierzcie psa na spacer i otwórzcie szeroko oczy, bo ukryliśmy w mieście całą ławicę śledzi. Zapraszamy do gry terenowej w której należy je wyśledzić. Oto zasady.

1. Kolorowe, mozaikowe ryby (powstałe podczas warsztatów w MDK) zostały ulokowane w mieście w różnych punktach, tzw. Śledź Pointach.

2. Podpowiedzi znajdują się na mapie. Zaznaczone są na nich strefy w której grasuje śledź, a może nawet i ławica.

3. Kiedy uda Wam się odnaleźć Śledź Point, zróbcie kreatywne zdjęcie z rybą.

4. Wystarczy teraz tylko wystawić je na Instagramie, nie zapominając o dodaniu hasztagu #śledźsztuka (inaczej zdjęcia nie będą dla nas widoczne).

Dla osób, które wykonają najciekawsze zdjęcie lub pochwalą się dużą ilością odnalezionych Śledź Pointów czekają smakowite nagrody w postaci tradycyjnej bułki ze śledziem.

GRA TERENOWA: 18 sierpnia (niedziela), 10:00-20:00, teren całego miasta.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW, ROZDANIE NAGRÓD, ŚLEDZIOWY POCZĘSTUNEK: 19 sierpnia (poniedziałek), 17:00, obok Muszli Koncertowej.

ŚLEDŹ POINTY – MAPA: W zaznaczonych strefach kryją się mozaikowe śledzie. Pamiętajcie o opublikowaniu zdjęcia na Instagramie z hashtagiem #śledźsztuka.

Żeby zobaczyć poniższy plik w rzeczywistym rozmiarze, należy otworzyć go w nowej karcie przeglądarki.

sledzmapa

« »