FAMA 2018 – ARTYSTYCZNA EGZOTYKA

48. FESTIWAL FAMA
Świnoujście, 16–26 VIII 2018

© Festiwal Fama, projekt - Kaja i Piotr Depta-Kleśta

FAMA 2018 – ARTYSTYCZNA EGZOTYKA

Nadszedł czas, aby zaprezentować projekt tegorocznej identyfikacji wizualnej.

Jest takie miejsce. Słoneczne i zapatrzone w morze. Nad szeroką bałtycką plażą, leży Świnoujście, piękne uzdrowisko, ale też miasto przyjazne artystom, twórczym eksperymentom i egzotycznym pomysłom. Niezależnie od tego, czy dotrzesz tam samochodem, pociągiem, wodolotem czy prywatnym helikopterem, możesz mieć pewność, że wkroczysz w fascynującą przestrzeń wypełnioną artystycznymi doznaniami. Dwadzieścia cztery godziny na dobę. Przez dwa tygodnie. Odetniesz się od codzienności, by powrócić do domu z najlepszymi wakacyjnymi wspomnieniami. Zrozumiesz, że na Famie jest najlepiej, a mewy wydadzą ci się piękniejsze od tropikalnych papug.

Autorami plakatu są KAJA I PIOTR DEPTA-KLEŚTA – projektanci graficzni związani ze szczecińską Akademią Sztuki, którzy w 2015 roku podbili nasze serca swoim „dzikim” pomysłem, a w latach kolejnych zaproponowali wariacje na temat postaci Wenus oraz porównali Famę do skoku na głęboką wodę.

Jeszcze będzie najpiękniej, jeszcze będzie najlepiej. Na Famie, rzecz jasna. Nabór trwa! Nasza oferta dostępna jest w zakładce SEKCJE. Przeczytaj regulamin Festiwalu i wypełnij formularz zgłoszeniowy: ZGŁOSZENIA BEZPOŚREDNIE. Masz czas do 14 maja 2018.

Planowany termin tegorocznej Famy to 13-26 sierpnia 2018. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej Festiwalu oraz naszego profilu na FACEBOOKU.

© Festiwal Fama, projekt - Kaja i Piotr Depta-Kleśta

« »