ŚLEDŹ SZTUKA – gra miejska

49. FESTIWAL FAMA
Świnoujście, 15–25 VIII 2019

  • Data 18.08.2019
  • Godzina 10:00
  • Adres Świnoujście
  • Miejsce Teren całego miasta

ŚLEDŹ SZTUKA | Niedziela to idealny dzień na spacer, a kiedy zwykła przechadzka po mieście nabiera misji detektywistycznej, zaczyna być naprawdę fajnie. Zabierzcie całą rodzinę i zabawcie się wspólnie na świeżym powietrzu. Załóżcie wygodne buty, zabierzcie psa na spacer i otwórzcie szeroko oczy, bo ukryliśmy w mieście całą ławicę śledzi. Zapraszamy do gry terenowej w której należy je wyśledzić. Kolorowe, mozaikowe ryby (powstałe podczas warsztatów w MDK) zostały ulokowane w mieście w różnych punktach, tzw. Śledź Pointach. Podpowiedzi znajdują się na mapie. Zaznaczone są na nich strefy w której grasuje śledź, a może nawet i ławica. Kiedy uda Wam się odnaleźć Śledź Point zróbcie kreatywne zdjęcie z rybą. Wystarczy teraz tylko wystawić je na Instagramie, nie zapominając o dodaniu hasztagu #śledźsztuka (inaczej zdjęcia nie będą dla nas widoczne). Dla osób, które wykonają najciekawsze zdjęcie lub pochwalą się dużą ilością odnalezionych Śledź Pointów czekają smakowite nagrody w postaci tradycyjnej bułki ze śledziem.

Czas trwania gry terenowej: 18 sierpnia, 10:00-20:00.

To nie koniec atrakcji. Ogłoszenie wyników, rozdanie nagród i przybicie piątki odbędzie się podczas śledziowego poczęstunku przy Muszli Koncertowej w poniedziałek (19.08) o godzinie 17:00.

ŚLEDŻ POINTY – MAPA | W zaznaczonych strefach kryją się mozaikowe śledzie. Otwórzcie szeroko oczy i spróbujcie je wyśledzić. Pamiętajcie o opublikowaniu zdjęcia na Instagramie z hashtagiem #śledźsztuka.

sledzmapa

Realizacja: Aleksandra Borelowska (MDK Świnoujście).